hakkimizda

HakkımızdaAvrasya Bayrak 2004 yılında İlhami HACIOĞLU tarafından kuruldu. 1990 yılından 2004 yılına kadar bu sektörde 14 yıllık bayrak imalatında çalışan bayrakcılığın içinden yetişen biri olarak, 2004 yılında kendi imalathanemizde, Önceki tecrübelerimize yenilikler katarak BAYRAK’cılık sektöründe siz değerli müşterilerimize Avrupa standartlarında kaliteli ve sürekli bir hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Avrasya Bayrak olarak faaliyet göstermekteyiz.Üretimlerimiz (makam bayrakları , masa ve hatıra bayrakları , süsleme poster, filama ve kırlangıç bayraklar ) ana başlıklarındandır. Bunun yanı sıra oto fors , flama , petrol bezi , bez , branda , afiş , poster , eşantiyon hizmetleri ile birlikte bayrak ve reklam imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.

Tüm ürünlerimizde kullandığımız ana ve ek malzemeleri kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Kaliteli üretim firmamızın değişmez ilkesidir.Yapmış olduğumuz işler bir sonraki işimiz için referansı olacak nitelikte, müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir çünkü Türkiye’nin her yerine iş yapıyoruz. Belirli bir müşteri potansiyeline sahip olup resmi kurum ve kuruluşlara , yerel yönetim birimlerine , siyasi partilere , sendikalara ve özel şirketlere bayrak ve reklam imalatı konusunda hizmet veriyoruz.

Avrasya Bayrak her türlü siparişe cevap verebilecek makine ve personel yeterliliğine sahiptir. Konumuzla ilgili yenilikleri takip ederek firmamızı ileriye taşıyıp siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Firmamız bu maksatla sizlerle tanışmak ve çalışmak arzusundadır. Türkiye’nin en güzide kuruluşlarıyla çalışan firmamıza, sizleri de davet ediyoruz. Bir telefon veya faksınız bizler için yeterlidir. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.