İpe Dizili (Süsleme Bayrağı)

İpe Dizili (Süsleme Bayrağı)

Süsleme bayrağı diğer adıyla ipe dizili bayrak iç mekan ve dış mekanda kullanılan genel olarak fuar standlarında açılış törenlerinde benzin istasyonlarında, meydanlarda süs ve dekor verme amaçlı bir bayrak türüdür. Bu bayraklar tek ve ipe dizili olarak belirli ölçülerde ve istenilen modelde kumş ve vinilden üretilebilmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olmasının yanında oldukça dikkat çekici bir reklam ve süsleme ürünüdür.

Süsleme Bayrağı Ölçüleri :

20×30 cm
30×45 cm
50×75 cm

Kullanım Alanları :

Süsleme bayrakları, işletme açılışlarında , işletme kampanyalarında, seçimlerde, çeşitli organizasyonlarda yada doğrudan reklam ve dikkat çekmek amacıyla kullanılabilir.

Süsleme Bayrağı İmalatı Nasıl Yapılır?

Süsleme bayrağının bilgisayar ortamında hazırlanan çalışması 120 gr raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak basılır, Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir.

Özel fikse işlemi gören gönder bayrağı, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir. Ardından bayrak ölçüsüne uygun kalın ve dayanıklı fitillerin arasına yerleştirilerek dikimi yapılır.

Diğer Hizmetler

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.