Türk bayrağı

Türk Bayrağı

Ülkemizin En Önemli Gururu Ve Milli İradenin Tek Sembolü Olan Türk Bayrağımızın Tüm Ölçüleri Ve Birinci Kalite Alpaka, Raşhel ve Paraşüt kumaş gibi Kumaşlardan Oluşan Türk Bayrağı Çeşitleri Firmamızda Daima Hazır Ve İstediğiniz Anda Bulabilirsiniz. Türk Bayraklarımızı Büyük ebatlarını Aplike sistemiyle Küçük ebatlarımızı Fabrikasyon şeklinde üretip çabuk solmasın hemen yırtılmasın diye siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmaya çalışıyoruz.

Ülke Bayrağında Önemli Olan Ve Üzerinde Titizlikle Durduğumuz Konu Tüm Ülke Bayraklarının Ve ölçülerinin İstenilen Gün Ve Zamanda Bayrakçınız Avrasya Bayraktan Güvenle Bulabilmeniz, Yada Üretimini Yaptırabilmenizdir. Ülke Bayrağı Olarak Dijital Bayrak Baskımız İle İstediğiniz Ülke Bayrağını İstediğiniz Zaman Ve Bayrak Ölçülerinden Üretimini Yaptırabilirsiniz.

Stokta Hazır Türk Bayrakları Her Türlü Standart Ölçü ve Ebatlarda Avrasya Bayrak Türkiye'nin Bayrak Üreticisi. Kargo Ve Teslimat Seçenekleriyle. Türkiye'nin Her Yerine Direk Üreticisinden Bayrak Satışı. Hemen Size Özel Teklifi Alın. Özel Bayrak İmalatı. Kaliteli Hizmet. Müşteri Memnuniyeti. Hemen Sipariş Verin.

Avrasya Bayrak Türk Bayrağı Üretimini En Doğru Şekilde Gerçekleştiriyor. Zamanında Teslimat.

Tüm Ölçülerde Türk Bayrağı - İmalattan Satış - Uygun Fiyat - Kaliteli Baskı - Uzman Kadro.

Her Ebatta Türk Bayrakları Avrasya Bayrakta. İmalattan Direk Satış İmkanıyla Uygun Fiyatlar. Kaliteli Ürün - Uzman Ekip - Müşteri Memnuniyeti - Uygun Fiyat - Dayanıklı Kumaş Hızlı Teslimat - Dayanıklı Kumaş - Solmayan Akmayan Boya - Kaliteli Baskı - Uygun Fiyatlar

Türk Bayrağı Çeşitleri Kaliteli Malzemeler İle İmalattan Direk Satış. Müşteri Memnuniyeti Kalite Öncelikli Hizmet. Seri Üretim Bayraklar. Makineli Üretim.Uzman Ekip.Uygun Fiyatlar.

Kaliteli ve Dayanıklı Kumaş İle Her Çeşit Ve Ölçüde Bayrak Üretimi Yapmaktayız.Hızlı Kargo Sopalı Türk Bayrağı Çeşitleri İndirimli Fiyatlarla AVRASYA BAYRAK LTD.ŞTİ'de.Uygun Fiyat.

Bayrak Çeşitlerinde İnanılmaz İndirim ve Fırsatlar SAKIN KAÇIRMAYIN.Kaliteli Bayrak. Bugüne Özel İnanılmaz İndirimler Ve Işık Hızında Teslimat. En Uygun Fiyatlar Burada.

Çift ve tek taraflı yapılmakta olup, kullanılan kumaş cinsi raşel, alpaka ve saten olarak imal edilmektedir.

 

Standart Gönder Direği Ölçüleri ve Direk Boyutlarına Göre Göndere Çekilecek Standart Bayrak Ölçüleri:
 

4-5 Metre Arası Direkler İçin 70x105 cm

5-7 Metre Arası Direkler İçin 100x150 cm

7-10 Metre Arası Direkler İçin 150x225 cm

10-12 Metre Arası Direkler İçin 200x300 cm

12-15 Metre Arası Direkler İçin 300x450 cm

15-17 Metre Arası Direkler İçin 400x600 cm

17-20 Metre Arası Direkler İçin 500x750 cm

20-25 Metre Arası Direkler İçin 600x900 cm

25-30 Metre Arası Direkler İçin 800x1200 cm

Diğer Hizmetler

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.